Strony Internetowe

Strony internetowe w obecnych czasach to strony mobilne i strony responsywne, czyli skalujące się do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety). Liczba użytkowników przeglądających strony na smartfonach i tabletach nie przestaje rosnąć. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby projektowanie stron internetowych spełniało wymagania współczesnych czasów.

Strony WWW

Tworzymy i projektujemy wyspecjalizowane, nowoczesne witryny ze spersonalizowaną grafiką i sugestywnym tekstem.

Administracja

Zajmiemy się twoją witryną pod względem technicznym dbając o każdy szczegół.

Pomoc 24/7

Przez cały okres współpracy będziemy czuwać nad witryną oferując pomoc w każdym aspekcie.

Oferta

Tworzenie i projektowanie strony

Stworzymy i zaprojektujemy stronę w zupełności odpowiadającą twoim gustom i oczekiwaniom.

Własny hosting

Nie musisz się przejmować serwerem, na którym udostępnisz swoją witrynę. My zrobimy to za ciebie!

Responsywność

Kluczem do poprawnej i przejrzystej funkcjonalności twojej witryny jest jej responsywność. Ponad połowa ruchu w sieci jest obsługiwana przez urządzenia mobilne. Dopracujemy twoją stronę, aby była czytelna na każdym urządzeniu.

Pozycjonowanie SEO

SEO pozwala na zwiększenie widoczności witryny wśród wyników wyszukiwarek. W obecnych czasach pozycjonowanie swojej strony to niemal obowiązek. Nie zwlekaj.

Sklepy (e-commerce)

Zapewniamy indywidualny projekt sklepu pasujący pod daną branżę. Umożliwiamy między innymi zarządzanie sprzedażą za pomocą WAPRO B2B i WAPRO B2C.

Optymalizacja strony

Wolno działające strony nie sprzyjają pozycjonowaniu, a tym bardziej użytkownikom, którzy chcą ją odwiedzić, dlatego wychodzimy z rozwiązaniem, które pomoże zwiększyć mobilność strony nawet na wolnych łączach.

Bezpłatna wsparcie

Przez cały okres współpracy oferujemy bezpłatną pomoc.

Integracja z Google (Adsense,Analytics)

W dzisiejszych czasach strony są bardzo popularnym źródłem zarobku dzięki kampanii reklamowej Adsense. Pomożemy ci dopasować jednostki reklamowe odpowiednio do twojej witryny i połączymy ją z Google Analytics w celu śledzenia ruchu na stronie.

Sprawdź nasze Portfolio!